top of page

Tekne Transferi

Her Yer Deniz ile Teknen Güvende

Siz sadece tatilinize odaklanın. "Her Yer Deniz" olarak, deneyimli ve uzman kadromuzla sizlere sektördeki en güvenli ve emniyetli seyir deneyimini sunuyoruz.

Profesyonel Ekibimiz:

Binlerce deniz mili yol kat etmiş, seyrin inceliklerine hâkim kaptanlarımızla güçlü bir ekibe sahibiz. Yurt içinde ve yurt dışında, seyir emniyeti ve güvenlik kurallarına titizlikle uyan deneyimli kadromuz, teknelerinizi A noktasından B noktasına güvenle taşıyor.

Güvenli Seyir, Önceliğimiz:

Her Yer Deniz olarak, sektördeki en üst düzey güvenlik standartlarına uymak bir önceliğimizdir. Teknelerinizi güvenli bir şekilde hedef noktaya ulaştırmak için her an hazırız. Güvenilirliğimiz, seyrinizi keyifli ve emniyetli hale getirmek için tasarlanmış bir hizmet anlayışına dayanmaktadır.

Havadan Tekne Shot

HİZMETLERİMİZ

 

1. Yurt İçi ve Yurt Dışı Tekne Transferleri:

Deneyimli kaptanlarımızla, teknelerinizi güvenli bir şekilde A noktasından B noktasına taşıyoruz. Güvenli seyir, uzman ellerde başlar.

2. Tekne Satın Alma Öncesi Danışmanlık:

Sizlere en uygun tekneyi seçmeden önce deneyimli ekibimizle danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Doğru kararı vermek için yanınızdayız.

Yelken Eğitim Programları:

Denizcilik tutkusunu paylaşanlara yönelik özel yelken eğitim programlarımızla, denizdeki maceranızı daha da özel kılıyoruz.

Tekne Bakım ve Onarım Hizmetleri:

Teknenizin bakımı ve onarımı konusunda uzman ekibimizle her türlü ihtiyacınıza çözüm sunuyoruz. Tekneniz Her Yer Deniz güvencesinde.

Günlük ve Haftalık Kaptanlı Tekne Kiralama:

Özel anlarınızı denizde yaşamak istiyorsanız, günlük veya haftalık kaptanlı tekne kiralama seçeneklerimizle unutulmaz anılar bir tık uzağınızda.

Her Yer Deniz, denizcilik dünyasında güvenilir bir isim olmanız için yanınızda. Güvenli seyirler, Her Yer Deniz ile başlar!

Ekibimiz

Transferini Gerçekleştirdiğimiz Yelkenli ve Motor Yat
Marka ve Model Tekneler

BNT_LOGO.webp
2.JEANNEAU_Logo.png
Dehler-Club-Sweden-logo.png
azimut_logo-black.png
Elan-Logo-Yacht-Match.jpg
lg-1.jpg
hanse-yachts-logo.png
1024px-BAVARIA-YACHTS_Logo.jpg
tile-wide.png
Ekran Resmi 2023-11-13 15.24.00.png
images.png
J-Boats-Logo-e1457722103368.png
default.jpg
unnamed.jpg
Ekran Resmi 2023-11-13 15.24.00.png
bottom of page